Uk  Ru  En

A personal exhibition of Dariya Ivashchenko «Golden Catch» will be held from June 14 to July 17, 2019

14 June 2019

З 14 червня по 9 липня в Art gallery of Madam Palmgren відбудеться персональна виставка Дарії Іващенко «Золотий улов». 

Нагадаємо, що в лютому поточного року арт-простір Lera Litvinova Gallery представив персональну виставку молодої художниці Дарії Іващенко під назвою «Золотий улов» в Києві.

Леонора Янко, куратор проекту, мистецтвознавець, арт-менеджер і директор Lera Litvinova Gallery, зазначає: «Дар’я стрімко увійшла на український арт-ринок. Виставку, що з великим успіхом пройшла в Києві, ми раді показати у Львові. Зараз художниця пише нові картини до виставки, так як багато робіт були викуплені до приватних колекцій».

Дар'я Іващенко за час свого творчого розвитку встигла перейняти найкраще із різних мистецьких напрямків та обрати свій впізнаваний стиль. Сьогодні полотна авторки доповнюють приватні колекції у різних куточках світу, зокрема в Україні, Англії, Швейцарії, Іспанії, Австрії. 

Усе своє натхнення від спостереження за природою та навколишнім світом авторка переносить на полотно, майстерно вимальовує кожну деталь та робить її центральним мотивом картини. Саме поєднання реалістичних, майстерно виписаних елементів та лаконічного фону з золотої та срібної поталі створює захоплюючу гармонію картин мисткині. 

Директорка Art gallery of Madam Palmgren Вікторія Рибак зазначає: «Наша мистецька площадка вже 7 років об'єднує митців та поціновувачів мистецтва. За ці роки було проведено безліч персональних та колективних виставок, сформовано багато приватних колекцій, організовано сотні цікавих зустрічей та вечірок. Наша галерея завжди відкрита до співпраці з українськими та міжнародними галереями. З Lera Litvinova Gallery ми знайомі з перших днів їхнього старту. Це молоді, амбітні, завзяті, знаючі куди йдуть люди! Ми вели перемовини, шукали проекти для співпраці і зараз готові презентувати результати. Дар’я Іващенко - це молода «золота рибка», яка своєю творчістю зачаровує з першого погляду. Саме з проекту Lera Litvinova Gallery «Золотий улов» Дар’я Іващенко вже в червні цього року і розпочнеться наша співпраця! Слідкуйте за новинами.»

Працюємо щодня з 10 до 21 год за адресою м. Львів, вул. І. Федорова 8 (біля Домініканського собору).