Uk  Ru  En

Exhibition of works by Iryna Tretyak «With Ukraine in the Heart»

02 June 2023

Friends, we invite you! June 2 at 5:00 p.m. for the opening of the exhibition of works by Iryna Tretyak «With Ukraine in the Heart». It will be, as always, very atmospheric!

Ці незвичні патріотичні роботи написані відомою українською художницею під час повномасштабної російсько-української війни, в авторському характерному стилі мисткині та у патріотичному поєднанні кольорів українського прапору. Роботи відображають силу та міць України, яка присутня в її народі, дух України в любові українців до рідної землі. А сама Україна то є незалежність, свобода і воля, героїзм її народу та безсмертя тих, хто поклав життя у боротьбі за свою рідну Батьківщину. Авторська обьемна техніка яка стала візитівкою художниці, підкреслює унікальність і особливість її робіт, характерне бачення, великий потенціал та обдарованість . Кожен хто хоч раз бачив творчі полотна Ірини Третьяк знає, що полотна залишають яскраві й незабутні враження. Картини Ірини знаходяться у 25 країнах світу, зокрема, в приватних колекціях та у світових селебрітіс, офісу президента. Представляла Україну на цьогорічному міжнародному Канському фестивалі. Ірина стала першим українським художником чиї картини були представлені у вигляді токенів NFT на популярному маркетплейсі Rarible. Картини художниці, які широко представлені на аукціонах, вже зібрали більш ніж 1 млн.гривень цільової допомоги для ЗСУ та ВПО. Великою популярністю на цільових благодійних проєктах користується картина мисткині «Похорон путіна», в яку вкладено енергетику віри та бажання всіх українців та свідомих людей світу щодо перемоги України над російською агресією, добра над злом, світла над темрявою, а також початком відродження і відновлення нашої держави. Яка їздила по містам України та малювали всі бажаючі в тому числі політики та відомі люди. А також буде зніматися в однойменному фільмі Юрія Горбунова та продана на благодійному аукціоні в підтримку ЗСУ. За активну та свідому позицію щодо підтримки 3СУ художниця нагороджена почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного «За сприяння війську».
Генеральний партнер виставки-відома арт галерея «Мадам Пальмгрен» та благодійна організація «Hope.ua» Інформаційний партнери; NASHI.Interview, Media Group ПравдаТУТ Львів.

Art Gallery «Madame Palmgren», Lviv, 8 Ivan Fedorova Street (near the Dominican Cathedral). We work from Tuesday to Sunday, from 12.00 to 19.00 (Monday is closed).