Uk  Ru  En

Personal exhibition of stained-glass windows Gaidash Nataliya «Quiet Life»

11 October 2017

Тихе життя ... Яке воно? Та, мабут, у кожного своє. Для когось це вечір наодинці з горнятком гарячого какао. Для когось прогулянка осіннім лісом. Для когось це обійми коханої людини. Але однозначно, що для усіх це тепло і спокій.

Презентуємо Вашій увазі надзвичайну виставку вітражів «Тихе життя» Гайдаш Наталії! Відкриття виставки 11 жовтня о 18.30 год в «Арт галереї мадам Пальмгрен» м. Львів, вул. Федорова Івана 8.

Що говорить про виставку сама авторка: «Виставка «Тихе життя» для мене перш за все це приємна нагода поексперементувати в техніці вітражу,а також внутрішня потреба створити атмосферу спокою, релаксації та емоційного перезавантаження. Ряд композицій представлені, як кадри моментів відпочинку, які відклались в зоровій пам'яті. Поєднання скла, дерева та підсвітки створює настрій затишку та спокою».

Від себе хочу сказати, що це та з небагатьох виставок, яка мінятиметься з заходом сонця! Це той момент, коли холодне скло починає гріти твою душу! Ви це мусите побачити! Це та тиша, якої так часто бракує в міській суєті!