Uk  Ru  En

Watercolor exhibition of painters «Flower History in Watercolors»

06 March 2019

6 березня о 18.00 год «Арт галерея мадам Пальмгрен» відкриває жіночу акварельну виставку «Квіткові історії в акварелі» сформовану з робіт українських мисткинь, які працюють та проживають у Львові, Лондоні, Празі, Запоріжжі та Рівному.

Запитаєте, а що ж їх об’єднує? Звичайно, це ЇЇ Величність Акварель! А ще практично всі учасники є членами Міжнародного акварельного товариства IWS Globe і мають можливість активно приймати участь у міжнародних виставках і конкурсах. В експозиції виставки представлені роботи лідера Міжнародного акварельного товариства IWS Чеської республіки Олександри Брикси, а також і лідера українського Міжнародного акварельного товариства IWS Ukraine Галини Отчич. Витончені квіти на білосніжному акварельному папері у творах художниць Марти та Іванни Токар, Ірини Гресик, Гамрищак Тетяни, Наталії Чубини та Ольги Баклан створять особливий настрій та атмосферність.

Неймовірна прихильність та любов до акварелі надихає художниць до творення прозорих та привабливих, ніжно-соковитих акварелей, адже акварель – надзвичайно чуттєва техніка і щоб досягнути вершин майстерності - її потрібно відчувати. Саме таке тонке відчуття, емоції та глибока чуйність притаманна природі жінки. То ж, ця подія є очевидна і не є випадкова!

Виставку присвячено світлій пам'яті української художниці, заслуженому діячеві мистецтв України Марті Токар.

Виставка триватиме до 27 березня 2019 за адресою м. Львів, вул. І. Федорова 8 (біля домініканського собору)