Uk  Ru  En

Выставка авторских работ Ирины Третьяк «С Украиной в сердце»

02 Июня 2023

Друзья, приглашаем! 2 июня в 17:00 на открытие выставки авторских Ирины Третьяк «С Украиной в сердце». Будет, как обычно, очень атмосферно!

Ці незвичні патріотичні роботи написані відомою українською художницею під час повномасштабної російсько-української війни, в авторському характерному стилі мисткині та у патріотичному поєднанні кольорів українського прапору. Роботи відображають силу та міць України, яка присутня в її народі, дух України в любові українців до рідної землі. А сама Україна то є незалежність, свобода і воля, героїзм її народу та безсмертя тих, хто поклав життя у боротьбі за свою рідну Батьківщину. Авторська обьемна техніка яка стала візитівкою художниці, підкреслює унікальність і особливість її робіт, характерне бачення, великий потенціал та обдарованість . Кожен хто хоч раз бачив творчі полотна Ірини Третьяк знає, що полотна залишають яскраві й незабутні враження. Картини Ірини знаходяться у 25 країнах світу, зокрема, в приватних колекціях та у світових селебрітіс, офісу президента. Представляла Україну на цьогорічному міжнародному Канському фестивалі. Ірина стала першим українським художником чиї картини були представлені у вигляді токенів NFT на популярному маркетплейсі Rarible. Картини художниці, які широко представлені на аукціонах, вже зібрали більш ніж 1 млн.гривень цільової допомоги для ЗСУ та ВПО. Великою популярністю на цільових благодійних проєктах користується картина мисткині «Похорон путіна», в яку вкладено енергетику віри та бажання всіх українців та свідомих людей світу щодо перемоги України над російською агресією, добра над злом, світла над темрявою, а також початком відродження і відновлення нашої держави. Яка їздила по містам України та малювали всі бажаючі в тому числі політики та відомі люди. А також буде зніматися в однойменному фільмі Юрія Горбунова та продана на благодійному аукціоні в підтримку ЗСУ. За активну та свідому позицію щодо підтримки 3СУ художниця нагороджена почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного «За сприяння війську».
Генеральний партнер виставки-відома арт галерея «Мадам Пальмгрен» та благодійна організація «Hope.ua» Інформаційний партнери; NASHI.Interview, Media Group ПравдаТУТ Львів.

Арт галерея «Мадам Пальмгрен» г. Львов, улица Ивана Федорова 8 (возле доминиканского собора). Работаем со вторника по воскресенье, с 12.00 до 19.00 (понедельник выходной).